Плитка фасадна: ціна, властивості, з чого зроблена

Про красу йдуть розмови завжди. І не важливо це про моду, стиль, архітектуру або інші речі. Ми пропонуємо вам додати краси вашим приміщенням за допомогою такого виробу, як плитка фасадна. Ціна (можете переконатися на нашому сайті) такого товару не зашкалює, а навіть навпаки - може прискорити зробити вибір. А ось про якості, технології та інші речі - давайте розбиратися.
 
Почнемо зі складу. Із чого зроблена фасадна плитка?

Незалежно від виробника, який має свої секрети в технологічних процесах, розмаїтість вибору марок витратних матеріалів, основні «інгредієнти» залишаються ті ж. Це:

  • портландцемент;
  • кварцовий пісок (потрібен як наповнювач). Але можливий варіант і іншого наповнювача. Основна умова - він повинен бути легким (використовується для того, щоб зробити суміші легшими);
  • добавки (роблять виріб набагато міцнішим, а також допомагають не залежати від різних впливів).

Проаналізувавши склад, можна зробити висновок, що фасадна плитка - це легкий бетон. Сам процес виготовлення проходить за допомогою спеціальної технології вібролиття. Але на цьому процес не закінчується.
Важлива частина - зробити гумовий зліпок. Це відбиток справжнього каменю, який потрібен для того, щоб вироби виглядали натурально, могли повністю передати форму і текстуру оригіналу.
Заключний етап включає в себе проходження процесу пресування вібрацією (всі компоненти рівномірно перемішуються і заповняють форму цілком) і, звичайно, затвердіння.

Переходячи до характеристик, хочемо звернути вашу увагу, що фасадна плитка не має нічого спільного з іншими видами - тротуарною і керамічною. Хіба що наявність одного боку - плоского. Фасадна плитка (іноді називають плитка фасадна під камінь) - це штучний камінь, декоративний, який використовують для облицювання зовнішніх (наприклад, обробка сходів або балконів або інші роботи) і внутрішніх поверхонь (дуже часто використовують при декоруванні камінів, а також стін).

Якими властивостями наділена декоративна плитка:

  • можливість зробити унікальні дизайнерські вироби;
  • вибрати колірну гаму - теж не проблема (доступна велика палітра кольорів, завдяки додаванню потрібного пігменту прямо в суміш або безпосередньо перед процесом вібролиття);
  • волога для такої плитки - не страшна, вона її не вбирає;
  • стійка до різних видів впливу (фізичного, хімічного, інших);
  • не схильна до зносу.

Знаючи про всі необхідні процеси, необхідні компоненти, можна спробувати виконати таке в домашніх умовах. Але краще, звичайно, звернутися до професоналів. Вони підкажуть або запропонують необхідну допомогу в монтажі. Для такого виду робіт потрібне специфічне обладнання і допомога фахівців. Саме тому ми пропонуємо наші послуги. Замовляйте: клінкерна фасадна плитка (ціна - вас приємно здивує), плитка фасадна під камінь, інші вироби в каталогах нашого інтернет-магазину.