Про нас

imgДоставка, гарантія тротуарної плитки у Вінниці

Виробничо-торгівельне підприємство “Декорбетон” засноване у 1996 році. Вже понад 27 років наше підприємство вважається законодавцем і зразком якості у виробництві і реалізації декоративних виробів з бетону. А саме: залізобетонних огорож, тротуарної плитки виготовленої методом вібролиття і вібропресування, малих архітектурних форм та багато іншого.

“Якість та постійне вдосконалення технології у виготовленні продукції” — це кредо нашого підприємства.

Доставка замовлених товарів по Вінниці та області

Пропонуємо доставку автомобілями вантажопідйомністю  9т та 12т, транспорт обладнаний кранами (маніпуляторами) для самовивантеження.

Гарантія

Уся продукція проходить  лабараторні випробування на міцність (марка бетону) та морозостійкість. Гарантія згідно ДСТУ.

Відгуки про ДекорБетон

Що таке бруківка Декорбетон?

Насправді, це просто бруківка, яка і через багато років буде у доброму стані і не втратить свої властивості. Не потріскається і не розкришиться навіть в місцях з великим трафіком людей чи транспорту.

Чому Декорбетон?

Ми займаємось виготовленням бруківки з 1996 року і впевнені, що завжди можна зробити ще краще, тому не припиняємо вдосконалюватись. На виробництві встановлено виключно сучасне нове обладнання, яке дозволяє звести до мінімуму такі недоліки, як відмінність у висоті продукції та наявність браку. Встановлювати таку тротуарну плитку – одне задоволення.

 

Про нас — Фото 8
Допоможемо обрати
Зробимо монтаж
Дамо гарантію!
І все це не потім, а зараз!