Повернення товару

Гарантія:
 Гарантія поширюється на всі товари нашого магазину. Кожен товар перед продажем ретельно перевіряється. Якщо при покупці Ви виявили брак, зверніться до нас з приводу повернення або заміни товару.

Обмін і повернення:
Якщо придбаний в нашому магазині товар з якихось причин не підійшов Вам, ви завжди можете обміняти або повернути його протягом 14 днів з моменту покупки або отримання замовлення за умови що товар не був у використанні, збереження його товарного вигляду, комплектності, цілісності упаковки і наявності чека нашого магазину. Обмін і повернення товару здійснюється за рахунок покупця. 

Повернення можливе протягом 1-14 днів, в разі отримання від Вас повідомлення про помилково скоєному платежі або бажанні скасувати замовлення.

Після того, як Ви зробили покупку (внесли гроші і отримали чек) - товар належної якості передбачений Постановою Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р N 172 НЕ підлягає поверненню!

З питань гарантії обміну і повернення звертайтесь за тел (096) 634-82-85 або до вашого менеджера, також можна надіслати електронного листа на e-mail: 0220db@gmail.com